HABERLER


HASTA OKULU NİSAN AYI PROGRAMIMIZ - ÜCRETSİZ EĞİTİMLERİMİZE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR

TARİH : 24.04.2014
YER : ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL KONFERANS SALONU

13.00-13.30 KANSERLE MÜCADELE - Dr. Aycan ÖZSUNAR

13.30-14.00 DİYABETTE EGZERSİZİN YARARLARI - Uz.Dr.İdris KUZU

ACİL EL YARALANMALARI VE UZUV KOPMALARI SEMPOZYUMU

Foto Galeri için tıklayınız

12.04.2014 tarihinde Hastanemiz Konferans Salonu'nda "Acil El Yaralanmaları ve Uzuv Kopmaları Sempozyumu" düzenlenmiştir.
 
Hastanemizde düzenlenen ve cerrahi branş hekimlerine el yaralanması ve uzuv kopması vakalarında nasıl hareket etmeleri gerektiği konusunda yol gösterici bilgiler veren “Acil El Yaralanmaları ve Uzuv Kopmaları Sempozyumu”nda yumuşak doku yaralanmasında ilk yardım, Türkiye'de el cerrahisi hizmetlerinin planlanması, el yanıkları, acil el yaralanmaları ve uzuv kopmalarında Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve 112'nin rolü, çocuklarda el yaralanmaları, parmak kırıkları, el bileği kırık ve çıkıkları, ateşli silah yaralanmaları, el yaralanmalarında fizik tedavi ve rehabilitasyon, elin ezilme yaralanmaları gibi konular işlendi.

Sempozyuma, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanı Prof. Dr. Ali İhsan Dokucu, Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. Ali Coşkun ve Genel Sekreterimiz Uz. Dr. Güven Bektemür'ün yanı sıra el cerrahisinin duayenlerinden Prof. Dr. Ayan Gülgönen ile İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi El Cerrahisi Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Türker Özkan gibi önemli isimler konuşmacı olarak katıldı.

NEONATOLOJİ DERNEĞİ MARMARA GRUBU 90. TOPLANTISI

Neonatoloji Derneği Marmara Grubu 90. Toplantısı 115. Yılını kutlayan asırlık çınar Hamidiye Etfal'de gerçekleştirildi.I. ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL ÇOCUK ÜROLOJİSİ GÜNLERİ

II. AİLE HEKİMLİĞİ ASİSTAN BULUŞMASI

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

PROGRAM İÇİN TIKLAYINIZ

TIP BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLAMASI

HAMİDİYE ETFAL'İN BİLİMSEL VE KURUMSAL KİMLİĞİNİ ONORE EDEN DOÇENT HEKİM ARKADAŞLARIMIZA ŞÜKRANLARIMIZLA…

Foto Galeri için tıklayın28 Şubat'ta yapılan Bilimsel Konsey'de Doçent hocalarımıza plaketleri takdim edildi…
HASTA OKULU MART AYI PROGRAMIMIZ - ÜCRETSİZ EĞİTİMLERİMİZE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR

TARİH : 27.03.2014
YER : ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL KONFERANS SALONU

13.00-13.30 HİPERTANSİYON ve SAĞLIĞIMIZ - Uz.Dr. Özde Melisa CELAYİR

13.30-14.00 İNSÜLİN KULLANIMI ve KENDİ KENDİNE TAKİP - Diy.Hem. Sevcan SÜLEYMAN YILDIRIM

TEŞEKKÜR'E MİNNET...

Hamidiye Etfal ruhunu bizlere yaşatan siz saygıdeğer hocalarımıza minnet duygularımız asla haftanın bir günü ile sınırlı değildir. Sizleri kalbi duygularımızla kucaklıyor, ellerinizden öpüyor ve Hamidiye Etfalli olmanın eşsiz ve vazgeçilmez huzurunu beraberce yaşamaya ve aynı havayı solumaya davet ediyoruz. Şükranlarımızla...
 
Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetimi

FOTO GALERİ için tıklayın 

Saygıdeğer hocalarımızdan konu ile alakalı gelen cevabi teşekkür mailleri

"Kurumumuzun bu ince düşünüşü nedeniyle Hastanemiz yöneticisinin şahsında tüm emeği geçenlere şükranlarımı sunarım."
Prof.Dr.Ünal Kuzgun
 
"Bu nazik düşünce ve uygulama için ilgililere kalbi teşekkürler."
Doç.Dr.Adem Köşlü
 
"Sayın Özkök, Şahsınızda başta Sinan Bey olmak üzere hastane yönetimine teşekkür ederim."
Prof.Dr.Cengiz Miroğlu

"Mustafa bey ,Bu nazık jeste çok teşekkür ediyorum."
Prof.Dr.Oğuz Karamustafalıoğlu

"Çok iyi bir düzenleme. Teşekkürler."
Prof.Dr.Yunus Aydın
 
"Değerli hastane yöneticisi sevgili meslektaşımız Sinan Uslu kardeşimize ve yönetimde görevli diğer çalışanlara, gösterdikleri bu hassasiyete ve bizlere bu imkanı sağladıkları için teşekkür eder, başarılar dilerim."
Prof.Dr.Erbil Ergenekon

"Sayın Mustafa Bey, Hastane yöneticimiz Sayın Doç.Dr.Sinan Uslu ve siz yardımcılarını böyle bir oluşum yarattığınız için kutluyorum. Köklü Etfal ailesine yakışan bir davranıştan dolayı çok mutlu olduğumu belirtirim."
Dr.Nimet Kıldı Göker

"Değerli Meslektaşım Dr. Sinan ve ve Baştabip Y. Mustafa, Hekimlerin ve hekimliğin  itilip kakıldığı bir ortamda meslektaşlarınıza gösterdiğiniz deontoloji ve etik  yaklaşımınız  beni çok duygulandırdı. Bu düşünce ve uygulamalarınız için sizi kutlar, teşekkür ederim. Yeni görevinizde başarılar dileklerimle, sevgi ve saygı ile gözlerinizden öperim."
Dr.Engin Seber

Değerli Hocamız Sayın Semir Abbasoğlu ise 12.02.2014 tarihinde  gelerek bizleri onurlandırmışlardır. Şu veciz sözü de kendilerinden dinleme fırsatımız olmuştur.
"Yüksekte konuş seni görebilsinler
Gür sesle konuş seni duyabilsinler
Kısa konuş seni dinlesinler"
Dr.Semir Abbasoğlu

HASTANE YÖNETİCİMİZ DOÇ.DR.HASAN SİNAN USLU'DAN İTÜ ÖĞRENCİLERİ VE ÖĞRETİM ÜYELERİNE TEŞEKKÜR

Foto Galeri için tıklayın

Hastane Yöneticimiz Doç.Dr. Sayın Hasan Sinan USLU tarafından hastanemiz bünyesinde yapmış oldukları tez çalışmasını tamamlayan İstanbul Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Yar.Doç.Dr. Sayın Cemil CEYLAN Beye Üniversitede düzenlenen törende plaketleri takdim edilerek çalışmada görev alan öğrencileri de teşekkür belgesi verilmiştir.
HASTA OKULU ŞUBAT AYI PROGRAMIMIZ - ÜCRETSİZ EĞİTİMLERİMİZE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR

TARİH : 27.02.2014
YER : ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL KONFERANS SALONU

13.30-14.00 GEBELİK'TE (GESTASYONEL) DİYABET - Uz.Dr. Feyza YENER ÖZTÜRK

ULUSLARARASI KLARNET FESTİVALİ İKİNCİSİ EREN KOR KONSERİ

Çalışanlarımıza ve hastalarımıza yönelik konser verme isteğinden dolayı Eren Kor'a teşekkür ederiz.
Yoğun geçen iş günlerinde kısa bir mola...
Buyurun lütfen ruhlarımızı besleyelim...

Tarih : 10 Şubat 2014 Pazartesi
Yer : Şişli Hamidiye Etfal Konferans Salonu
Saat : 16.00 

PROF.DR.CENGİZ MİROĞLU'NUN EMEKLİLİK TÖRENİ

Foto Galeri için tıklayın
 
Hassas bir İstanbul beyefendisi, arka bahçesi renklerle ve zenginliklerle dolu bir yaşam anlayışı, nezaketini duruş ve davranışlarına taşıyan yaklaşımı ve nihayetinde insani olanı, ahlaki olanı, hak ve hakikati arayan ruhu ile kalplerde vücut bulan saygıdeğer Cengiz Miroğlu hocam, Hamidiye Etfalli evlatlarınız olarak hakkımızı helal ettik, şimdi de bizleri ruhen taşımanızı ve kucaklamanızı bekliyoruz. Yolunuz yolumuz olsun…

Saygılarımla,

Doç.Dr. Hasan Sinan USLU
Hastane Yöneticisi
İDARİ VE MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜMÜZ VOLKAN ÖZDEDE HASTANEMİZE VEDA ETTİ.

Foto Galeri için tıklayın

26 Aralık 2013 günü hastanemiz İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Volkan Özdede hastanemize veda etti. Tüm hastane yönetiminin katıldığı veda töreninde Hastane Yöneticimiz Doç.Dr.Hasan Sinan Uslu ve çalışma arkadaşları tarafından Volkan Özdede'ye plaket verildi.

Müdürümüz Volkan Özdede'ye yine İdari ve Mali Hizmetler Müdürü olarak atandığı yeni görev yeri olan Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki görevinde başarılar dileriz.
AĞRI POLİKLİNİĞİMİZ (ALGOLOJİ) HİZMETE GİRMİŞTİR.

Tedavi edilen ağrı çeşitleri;
1. Kanser Ağrıları
2. Baş Ağrıları
3. Boyun ve Sırt Ağrıları
4. Bel Ağrıları
5. Diz Ağrıları
6. Omuz Ağrıları
7. Şeker Hastalığı ile olan Ağrılar (Nöropatik Ağrı)
8. Eklem Ağrıları
DOÇ.DR.HALİL ALIŞ HASTANE YÖNETİCİLİĞİ GÖREVİNİ DOÇ.DR.HASAN SİNAN USLU'YA DEVREDEREK HASTANEMİZE VEDA ETTİ.

Foto Galeri için tıklayın

5 Aralık 2013 perşembe günü hastanemiz yöneticiliğinde devir teslim töreni gerçekleşti. Genel Sekreterimiz Uz.Dr.Güven Bektemür yaptığı hizmetlerden dolayı Hastane Yöneticimiz Doç.Dr.Halil Alış'a plaketini takdim ederken teşekkürlerini sundu ve yeni görevinde başarılar diledi. Görevi devralan Hastane Yöneticimiz Doç.Dr.Hasan Sinan Uslu'yu tebrik ederek başarı dileklerini sundu.

Törene Genel Sekreterimiz ve Yöneticilerimizin yanısıra Tıbbi Hizmetler Başkanımız Uz.Dr.Mehmet Taşkın Egici, İdari Hizmetler Başkanımız Dr.Aşkın Ayvaz, Mali Hizmetler Başkanımız Uz.Dr.Mehmet Erbakan ile Hastanemiz Yönetim Kadrosu katıldı. Tören hatıra fotoğraflarının çekilmesi ile sona erdi.

6 Aralık 2013 Cuma günü Hastanemiz Konferans Salonu'nda düzenlenen veda töreninde Doç.Dr.Halil Alış tüm Etfal çalışanları ile vedalaştı. Doç.Dr.Halil Alış Hocamıza yine Hastane Yöneticisi olarak atandığı yeni görev yeri olan Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki görevinde başarılar dileriz.
HASTA OKULU ARALIK AYI PROGRAMIMIZ - ÜCRETSİZ EĞİTİMLERİMİZE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR

TARİH : 19.12.2013
YER : ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL KONFERANS SALONU

13.00-13.30 ÇOCUKLARDA ALERJİK HASTALIKLAR - Uz.Dr. Ela ERDEM
13.30-14.00 DİYABET ve STRESLE BAŞETME YÖNTEMLERİ - Uz.Dr. Savaş KARATAŞ

SOSYAL KOMİTE GELENEKSEL KARAGÖZ HACİVAT PERDE OYUNU

13 Kasım 2013 tarihinde saat 15.00'te Murat Tavlı ve Ömer Çınar tarafından hazırlanan Geleneksel Karagöz ve Hacivat perde oyunu ünlülerin katılımlarıyla Hastanemiz Konferans Salonu'nda çocuklarımızın kahkahalarını yükseltecek.

MEHTAP AR ÇOCUK TİYATROSU

Ünlü tiyatrocu Mehtap Ar'ın Okumak, Okumak, Okumak isimli çocuk tiyatrosu 30.10.2013 tarihinde saat: 11.00 ve saat:13:30 seansları olarak hastanemiz konferans salonunda sizlerle olacaktır. Tüm çocuklarımızı bekliyoruz.

SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN DR. MEHMET MÜEZZİNOĞLU'NUN KURBAN BAYRAMI MESAJIBayram Yakınlıktır

Kurban Bayramına yeniden kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Millet olarak birbirimizi yeniden kucaklıyor, bütünleşiyoruz. Öncelikle milletimizin, gönül coğrafyalarımızın ve İslam aleminin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Bayramın yeryüzüne ve bütün insanlığa; barış ve adalet getirmesini diliyorum.

Kurban Bayramı; biz Müslümanlar için bir ibadet olduğu kadar, bütün insanlığı huzur ve esenlik iklimine çağıran evrensel bir mesaj... Bu mesajın özü; sevgi ve paylaşmak. Sevgiyle paylaşmak... Bu mesaj; tüm insanlığın yaralarını tedavi edecek güçlü bir merhem, bir reçete... Bu reçeteye hepimizin ihtiyacı var.

Çok şükür; her bayram olduğu gibi bu bayram da ülkemizin dört bir yanına neşe ve sevinç yayılacak. Milletimizin her bir ferdi üstüne düşeni eda edecek. Milletimiz; baba ocağını şenlendirmek için yola çıkacak. Milyonlarca vatandaşımız yer değiştirecek.

Her yıl yaşanan kazaların, elim olayların yaşanmaması için, bütün vatandaşlarımızdan azami dikkat rica ediyorum. Hızdan uzak durun. Uykusuz ve yorgun yola çıkmayın. Mümkünse gidiş ve dönüşleri son güne bırakmayın.

Acemi kasap vakaları bayramı maalesef zehir ediyor, hayati riskler oluşturuyor. Ehil olmayanların kurban kesmelerine lütfen müsaade etmeyin. Kurbanlarımızın kesimini hijyenik ortamlarda uzmanlara yaptırın. Parklarda, yol kenarlarında, kamuya açık alanlarda; bize, ülkemize, medeniyetimize yakışmayan görüntülerin oluşmasına izin vermeyelim. Kurbanlarımızın veteriner kontrolünden geçtiğinden, sağlıklı olduğundan emin olalım. Resmi kurumların denetiminde olan ve belediyelerimizin sağladığı kurban kesim yerlerini tercih edelim. Kurban atıklarını, toprağa gömmeyi ihmal etmeyelim.

Kurban Bayramı; aynı zamanda bol etli sofralar demek. Etleri dinlendirmeden tüketmemeye dikkat edelim. Aşırı yağlı et tüketmekten, ete yüklenmekten lütfen kaçınalım.

Sağlık Bakanlığı, milletimizin huzur ve esenlik içinde bir bayram geçirmesi için hazır. İnşallah gerek olmak olmaz ama doktorlarımız, acil servislerimiz, sağlık çalışanlarımız bayram boyunca görevinin başında olacak.

Tüm sağlık çalışanlarımızın, aziz milletimizin bayramını kutluyor,
Bayramın tüm insanlığa barış ve adalet; sağlık ve afiyet getirmesini diliyorum.

Bayram kalplerimizi yakınlaştırsın.
Kurban Bayramımız mübarek olsun.


Dr. Mehmet Müezzinoğlu
T.C. Sağlık Bakanı

HASTA OKULU EKİM AYI PROGRAMIMIZ - ÜCRETSİZ EĞİTİMLERİMİZE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR

TARİH : 24.10.2013
YER : ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL KONFERANS SALONU

13.00-13.30 ŞEKER HASTALIĞINDA SAĞLIKLI YAŞAM ÖNERİLERİ - Diyetisyen Öznur GÜVEN
13.30-14.00 AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI - Dt.Mine UMUT
                       AKILCI İLAÇ KULLANIMI - Dr.Mesut ERDOĞAN

SAĞLIK BAKANIMIZ DR.MEHMET MÜEZZİNOĞLU HASTANEMİZİ ZİYARET ETTİ.

Foto Galeri için tıklayın

Sağlık Bakanımız Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU ve Danışmanı Dr. Zafer ÇUKUROVA Hastanemizi ziyaret ederek çalışmalarımız ile ilgili bilgi almıştır.
İSTANBUL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DEVİR TESLİM TÖRENİ

Foto Galeri için tıklayın

İstanbul Sağlık Müdürlüğü devir teslim töreni 16 Eylül 2013 Salı günü Hastanemiz Konferans Salonu'nda gerçekleşti. Törende, İstanbul Sağlık Müdürü Prof.Dr.Selami Albayrak, dört buçuk yıl Sağlık Müdürlüğü görevini yürüten Prof.Dr.Ali İhsan Dokucu'ya yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür etti ve Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanlığı görevinde başarılar diledi.

Törene Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanı olarak katılan Prof.Dr.Ali İhsan Dokucu "Geçtiğimiz dört ya da dokuz yıl içerisinde çalışma ekibimizde olup bu süreç zarfında durmaksızın çalışan tüm arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum." dedi. Prof.Dr.Selami Albayrak'ın kamuda yeni başarılara imza atacağına inancının tam olduğunu dile getiren Dokucu, "İstanbul'a yeni sağlık hizmetlerinin getirilmesi noktasında yeni hizmetler vereceğine inancım sonsuz." dedi.

Tören Dokucu'ya İstanbul'a sunduğu hizmetlerden dolayı plaket verilmesinin ardından sona erdi.
PROF.DR.ASİYE NUHOĞLU EMEKLİLİK TÖRENİ

Foto Galeri için tıklayın

Hastanemiz Neonatoloji Eğitim ve İdari Sorumlusu Prof.Dr.Asiye Nuhoğlu emeklilik töreni 10 Eylül 2013'te Konferans salonumuzda gerçekleşmiştir. Meslek hayatı boyunca, Tıp alanındaki çalışmalarından ve hastanemize sağlamış olduğu katkılarından dolayı Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak olarak hocamıza teşekkür eder, bundan sonraki yaşamında başarılar ve mutluluklar dileriz.
90 GÜN ÇALIŞMASI

Dünya'da 20. yüzyılın son çeyreği ve 21. yüzyılın başlarında yaşanan hızlı değişim ve gelişmeler, küreselleşmenin sonuçları, bilginin üretim ve tüketim hızının artması gibi birçok faktör, tüm sektörler gibi sağlık sektörünü de etkilemiş ve uyum sağlama sürecinin başlamasını zorunlu kılmıştır.
 
Bu süreçte T.C. Sağlık Bakanlığı'mızın ‘Önce İnsan' diyerek başlattığı Sağlıkta Dönüşüm Programı ile önemli adımlar atılmıştır. Hedeflenen Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin sağlık sistemini 21. yüzyıl vizyonuna uygun hale getirmek ve vatandaşlarımıza hakları olan kaliteli sağlık hizmetini sunmak konusunda aralıksız çalışmaktır.
Bu çalışmalar kapsamında merkeziyetçi yönetim yapısından uzaklaşılmış yerinden yönetim modeline geçilmiş ve bu amaçla Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu'nun il düzeyindeki yönetim teşkilatı olan İl Genel Sekreterlikleri yapılandırılmıştır.
 
90 gün çalışması, ‘hedeflerle yönetim ilkesine‘ dayanan bir yönetim çalışmasıdır. Çalışma kapsamında 90 gün gibi bir sürede İl Genel Sekreterlikleri'nin ve Merkez Yönetim Teşkilatı'nın koordineli çalışmaları sonucu kamu hastanelerine ilişkin bazı yeniliklerin hayata geçirilmesi hedeflenmektedir. Çalışmanın tamamlanma süresi 90 gündür. Bu nedenle çalışma ‘90 Gün Çalışması' olarak adlandırılmıştır.
 
Daha etkin bir yönetişim, hasta memnuniyetini ve kamu hastanelerinde görev yapan sağlık çalışanlarının memnuniyetini artıracak adımların atılması olmak üzere üç ana hedefimiz mevcuttur.
Bu çalışmanın sona ermesinin ardından yeni 90 günler başlayacak ve yeni çalışmalar hızla hayata geçecektir.
Genel sekreterler ve merkez yönetim teşkilatımızın koordineli olarak ekip ruhuyla çalışacağına inandığım bu çalışma için hepinize başarılar diler ve her an yanınızda olduğumu unutmamanızı temenni ederim.
 
‘Kararlı bir yaklaşımla ve hizmete inanmış kişilerle, 90 günde bir gökdelen inşa etmek mümkündür.'
 
Dr.Hasan Çağıl
Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanı

 
 
Ayrıntılı bilgi için tıklayınız
KALBİNİZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR

* Kalp damar  hastalıkları dünyada en yaygın görülen hastalıklardan biridir ve tüm dünyadaki ölümler içerisinde yüzde 13'lük oran ile birinci sırada yer alıyor

* Kalp damar hastalığı riskinin belirlenmesinde sigara, yüksek kolesterol düzeyleri, hipertansiyon ve diyabet gibi risk faktörlerinin taranması ve bu risk faktörlerinin önlenmeye çalışılması oldukça önemli

* Bu nedenle yaş ne olursa olsun kalp hastalığı için risk faktörleriniz belirlenmesi ve risk ihtimalinizin belli periyodlarla bir kardiyolog tarafından hesaplanması sizi ileride oluşabilecek bir kalp krizine karşı önleyecektir.

5 Uzman Hekim kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Hekimlerimizin muayenesi sonrası uygun görüldüğü takdirde Ekokardiyografi tetkiki aynı gün yapılmakta ve raporu aynı gün verilmektedir.

PERSONELİMİZ BURAK BAŞAK'IN TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ

Foto Galeri için tıklayın

Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu'nun düzenlemiş olduğu 11-13 Haziran Eskişehir Atletizm Türkiye Şampiyonası'nda görme sınıflandırması olan B2 kategorisinde 10000 metrede 7 kişi içinde Türkiye Birincisi olan personelimiz Burak Başak'ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
PROF.DR.AYAN GÜLGÖNEN HASTANEMİZDE 'AĞIR EL YARALANMALARI' KONULU KONFERANS VERDİ

Foto Galeri için tıklayın

Prof.Dr.Ayan Gülgönen 04 Temmuz 2013 Perşembe günü Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Konferans Salonu'nda Plastik, Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği'nin El Cerrahisi Eğitim Programı kapsamında "Ağır El Yaralanmaları" konulu konferans verdi.


BANKA PROMOSYON İHALESİ

01 TEMMUZ 2013 - 01 TEMMUZ 2018 ARASI 60 (ALTMIŞ) AYLIK DÖNEM İÇİN İSTANBUL BEYOĞLU BÖLGESİ KAMU HASTANELER BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ VE BAĞLI KURUMLARIN PERSONELİNİN DÖNER SERMAYE, MAAŞ VE MAAŞA BAĞLI ÖDEMELERİNİN TEK BİR BANKA TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMESİ VE KARŞILIĞINDA BANKA PROMOSYONU ALINMASI İLE İLGİLİ İHALE DUYURUSU

- ŞARTNAME İÇİN TIKLAYIN

- BANKA TEKLİF MEKTUBU VE BANKA YETKİLİSİ MEKTUBU İÇİN TIKLAYIN
Copyright © Her hakkı saklıdır. Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi 34377 ŞİŞLİ / İSTANBUL Tel : +90 212 373 50 00 (60 hat) Faks : +90 212 224 07 72     info@sislietfal.gov.tr