HABERLER


24.TEMEL MİKROCERRAHİ KURSUNA HASTANEMİZ EV SAHİPLİĞİ YAPTI.

FOTO GALERİ için tıklayın

Hastanemiz 17-21 Mart 2015 tarihlerinde Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği Eğitim ve İdari Sorumluları Doç.Dr.Semra Hacıkerim Karşıdağ ve Doç.Dr.Ayşin Karasoy Yeşilada'nın organizasyonunda ve yönetiminde "24.Temel Mikrocerrahi Kursu"na ev sahipliği yaptı.

İl Sağlık Müdür Yardımcımız Uzm.Dr.Çiğdem YAZICI ERSOY, Genel Sekreterimiz Uzm.Dr.Güven BEKTEMÜR, Hastane Yöneticimiz Prof.Dr.Abdülkadir ÜNSAL, Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği Yöneticileri, Kurs düzenleme kurulu üyelerinin açılış konuşmaları ve ardından değerli kursiyerlerin 5 gün boyunca katılımlarıyla kurs, başarı ile tamamlanmıştır.
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ'NÜN ÇALIŞANLARIMIZA TIP BAYRAMI KUTLAMASI ZİYARETLERİ

FOTO GALERİ için tıklayın

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutlamak üzere ziyaretlerde bulunmuş, karanfil dağıtımı ile günü anlamlandırmışlardır.
AFRİKA ÜLKELERİNDEN ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERİN HASTANEMİZE ZİYARETLERİ

FOTO GALERİ için tıklayın

Almanya Uluslar arası İşbirliği Kurulu ile Dünya Bankası organizasyonunda, Uganda Sağlık Bakanı başta olmak üzere Afrika ülkelerinin (Uganda, Zambia, Güney Afrika, Kenya, Nigeria, Ethiopia) üst düzey yöneticileri Hastanemizi ziyarette bulundular.

Genel Sekreterimiz Uzm.Dr. Güven BEKTEMÜR beyinde katıldığı , Hastanemiz Konferans Salonunda Hastanemize dair genel bilgiler, Sağlıkta dönüşüm programı kapsamında sağlık sistemine dair sunumlar yapılıp, interaktif bir toplantı gerçekleşmiştir.

Sonrasında hastanemiz alanlarından; Tıbbi Onkoloji Teşhis ve Kemoterapi Binası, poliklinikler, Radyoloji, Biyokimya laboratuarları ziyaret edilip,yerinde işleyişe dair bilgiler paylaşıldı.
PERSONEL EĞİTİMLERİ

FOTO GALERİ için tıklayın

Genel Sekreterliğimiz ve Şişli Meslek Yüksekokulu ile yapılan protokol neticesi, Hastanemiz Konferans salonunda veri giriş hizmetlerinde bulunan çalışanlarımıza eğitimler düzenlenmiştir.

04.03.2015 tarihinde “Beden Dili” konulu eğitim,05.03.2015 tarihinde “İletişim ve Empati” konulu eğitim interaktif katılım ile gerçekleştirilmiştir.
GENEL SEKRETERİMİZİN HASTANEMİZDE HASTA ZİYARETLERİ

FOTO GALERİ için tıklayın

04.03.2015 tarihinde Genel Sekreterimiz Uzm. Dr. Güven BEKTEMÜR, Tıbbi Hizmetler Başkanımız Uzm. Dr. M. Taşkın EGİCİ, Hastanemiz yeni hizmete açılan Kardiyovasküler Cerrahi (KVC) Klinik ve Yoğun Bakım Ünitesinde hasta ziyaretlerinde bulundular.
HASTANEMİZDE KALP VE DAMAR CERRAHİ KLİNİĞİ VE YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ HİZMETE AÇILDI

Kalp Damar Cerrahi, Klinik ve Yoğun Bakım Ünitesi ile hizmete açılmış olup, Açık Kalp Ameliyatları Doç.Dr. İsmail KORAMAZ ve ekibi eşliğinde başarıyla yapılmaya başlamıştır.

FOTO GALERİ için tıklayın

115 yıllık köklü Şişli Hamidiye Etfalhastanesinde 2013 yılında alınan bakanlık kararı ile Kalp Damar Cerrahisi Kliniğininkuruluş çalışmaları başlatılarak öncelikli olarak 17 yataklık servis inşaatıbaşlatıldı. Aynı zaman zarfı içerisinde gerekli tibbi cihazların planlamasıyapılarak alım çalışmaları hızlandırıldı. Bu arada kalp damar cerrahisi 6yataklı günü birlik servis hizmetleriyle kardio vasküler cerrahi ameliyatlarınısürdürdü ve acil ameliyatları ( rüptüreaort anevrizması, kalp yaralanmaları gibi) genel yoğun bakım desteği ilegerçekleştirdi. 2014 Şubat ayında Kalp Damar Yoğun Bakım inşaatı başlatılarakaynı anda hem servis hemde yoğun bakım inşaatları birlikte devam ettirildi.2014 Aralık ayında servis 17 yatakla hizmete girerek, aktif cerrahiameliyatların sayısı arttırıldı.26 Şubat 2015'de 7 yataklı yoğun bakımdahizmete açılarak 2 Mart 2015 tarihinde ilk elektif kalp ameliyatıgerçekleştirildi.

HASTA VE DİYABET OKULU MART 2015 PROGRAMIMIZ - ÜCRETSİZ EĞİTİMLERİMİZE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR

TARİH : 26.03.2015
YER : ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL KONFERANS SALONU

HASTA OKULU

13.00-13.30 SİGARA ve MADDE BAĞIMLILIĞI - Uz.Dr. Bahar YÜCEL

DİYABET OKULU

12.30-13.00 EVDE KAN ŞEKERİ TAKİBİ ve ACİL DURUMLAR (HİPOGLİSEMİ-HİPERGLİSEMİ) - Diy.Hem.Gülbahar POLAT
HASTA VE DİYABET OKULU ŞUBAT 2015 PROGRAMIMIZ - ÜCRETSİZ EĞİTİMLERİMİZE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR

TARİH : 26.02.2015
YER : ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL KONFERANS SALONU

HASTA OKULU

13.30-14.00 HİPERTANSİYON VE SAĞLIĞIMIZ - Uz.Dr. Yüksel Aslı ÖZTÜRKMEN

DİYABET OKULU

13.30-14.00 DİYABET ve GENEL SAĞLIK ÖNERİLERİ - Uz.Dr.Sezin DOĞAN ÇAKIR
ŞİŞLİ BELEDİYE BAŞKANI SAYIN HAYRİ İNÖNÜ BEYİN HASTANEMİZE ZİYARETİ

FOTO GALERİ için tıklayın

Şişli Belediye Başkanı Sayın Hayri İNÖNÜ ve ekibi Şişli Belediyesi tarafından Acil Tıp Kliniği önüne yapılmış olan hasta yakınları bekleme ve bilgilendirme salonu, ayrıca Acil Tıp Kliniği sarı ve yeşil alan renovasyon çalışmaları ve hastanemize verdikleri koşulsuz diğer hizmetler ile ilgili hastanemizi ziyaret etmiştir.
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞANLARININ HASTALARIMIZI ZİYARETİ

FOTO GALERİ için tıklayın

Hastanemiz yönetimi tarafından koordine edilen, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü çalışanları tarafından hastanemizde yatan hasta ziyaretleri yapılmıştır. Bu ziyaretler esnasında hasta ve yakınlarına karanfil ve kolonya hediye edilerek, hastaların dertleri dinlenmiş, sıkıntılarına ortak olunarak moral verilmiştir.
MALİ HİZMETLER BAŞKANLIĞINDA İDARİ VE MALİ İŞLER MÜDÜRLERİ İLE HASTA HİZMETLERİ VE SAĞLIK OTELCİLİĞİ MÜDÜRLERİNİN AYLIK OLAĞAN TOPLANTISI

FOTO GALERİ için tıklayın

Mali Hizmetler Başkanı Sayın Hakan ORUÇ'un Başkanlığında, Genel Sekreterliğimize bağlı Hastanelerin İdari ve Mali İşler Müdürleri ile Hasta Hizmetleri ve Sağlık Otelciliği Müdürlerinin aylık olağan toplantısı 11.02.2015 tarihinde Hastanemiz Suat Efe Konferans Salonunda gerçekleşmiştir.
SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

FOTO GALERİ için tıklayın

Hastanemizde İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından her gün akşam saatlerinde özellikle acil servislerimize başvuran hasta ve yakınlarına çorba ve su ikramlarına başlanmıştır.
YOĞUN BAKIM HEMŞİRELİĞİ SEMPOZYUMU

FOTO GALERİ için tıklayın

Hastanemiz Konferans Salonu'nda 11.02.2015 tarihinde Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü'nün koordinasyonunda, Erişkin Yoğun Bakım, Koroner Yoğun Bakım ve Beyin Cerrahi Yoğun Bakım Hemşirelerinin hazırladığı, Yoğun Bakım Klinikleri Eğitim Sorumlularının katkıda bulunduğu “Yoğun Bakım Hemşireliği Sempozyumu” gerçekleştirilmiştir. İstanbul Beyoğlu Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Güven BEKTEMÜR, Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm. Dr. Memet Taşkın EGİCİ, Hastane Yöneticisi Prof.Dr. Abdulkadir ÜNSAL, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Hatice ÇAKMAKCI ve Yoğun Bakım Ünitesi Eğitim Sorumlusu Uzm. Dr. Sibel OBA'nın açılış konuşmalarını yaptığı sempozyumda kötü hava şartlarına rağmen İstanbul geneli hastanelerden yoğun katılım sağlanmıştır.

Sempozyumda;
- Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi 2014 Yılı Hizmet Değerlendirmesi,
- Hastanemiz Yoğun Bakım Ünitesinde 6 yıldır Yatan Hastanın Olgu Sunumu
- Palyatif Bakım
- Organ Naklinde Potansiyel Donör Tespiti
- Yoğun Bakım Ünitelerinde İleri Donör İzlemi

Konuları ile ilgili sunumlar gerçekleştirilmiştir. Sempozyum sonunda tüm katılımcılara katılım belgesi verilmiştir.
YOĞUN BAKIM HEMŞİRELİĞİ SEMPOZYUMU

Hastanemizde 11 Şubat 2015 Çarşamba günü "Yoğun Bakım Hemşireliği" Sempozyumu gerçekleştirilecektir. Saat 09:00' da başlayacak sempozyumda, açılış konuşmalarının ardından 3 oturum düzenlenecektir. Oturumlarda Yoğun Bakım Hizmet Değerlendirmesi, Olgu Sunumu, Palyatif Bakım, Potansiyel Donör Tespiti ve Yoğun Bakım İleri Donör İzlemi konularında konuşmalar yapılacaktır.

Sempozyuma tüm sağlık çalışanları davetlidir.
SEDEF POLİKLİNİĞİMİZ HİZMETİNİZDE

Sedef her yaşta görülebilen yangısal ve kronik bir deri hastalığıdır. Sadece deriyi değil,başka sistemleri de etkileyerek genel yaşam kalitesini ciddi olarak bozabilir. Hastalığın birkaç türü vardır. Bazı tipleri ise daha ağır seyreder.

Sedefin ve ona eşlik eden diğer hastalıkların tanı, tetkik ve tedavisi ile düzenli takibi önemlidir . Birçok tedavi modeli içinde hastaya en uygun olanı seçmek ilgi ve zaman gerektirir.

Sedef hastalarımıza daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla Hastanemiz Dermatoloji Kliniğine bağlı Sedef polikliniği hizmete açılmıştır.

Randevu için; 0 212 373 50 00-dahili 5169'u arayabilir ya da, Hastanemiz Ana Bina 6.Kat Dermatoloji Kliniğine başvurabilirsiniz.
HASTANE YÖNETİCİLİĞİ DEVİR TESLİM VE VEDA TÖRENİ

Foto Galeri için tıklayın

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi yöneticileri, İdari Sorumlu ve Eğitim Sorumlusu değerli hocalarımızın katılımlarıyla "115 yıllık köklü kurumumuza yaptıkları özverili ve yürekli katkıları ile yönetim kadrosundan ayrılan Hastane Yöneticisi Sayın Doç.Dr. Hasan Sinan USLU ve İdari Mali İşler Müdürü Sayın Hatip AYDIN Beye veda ve devir teslim töreni" gerçekleştirilmiştir.
DOÇENT OLARAK HASTANEMİZİ ONURLANDIRANLAR...

Foto Galeri için tıklayın

Doçentlik kimlikleri ilehastanemizi onurlandıran hocalarımıza Hastanemiz Yöneticisi Doç. Dr. H. SinanUslu tarafından hastanemiz BİLİMSEL KONSEYLERİNDE plaket verilerek HamidiyeEtfal ailesinin bilimsel kimliğine katkıları nedeniyle teşekkür edildi.
DOÇ. DR. TANER BAŞTÜRK
DOÇ. DR. ELA ERDEM ERALP
DOÇ. DR. MELTEM AKPINAR
DOÇ. DR. NAZAN DALGIÇ
DOÇ. DR. ÖMER AKİL ÖZER
DOÇ. DR. ALPER ÖZEL
DOÇ. DR. MELTEM ERGÜN
DOÇ. DR. AYŞİN KARASOY
DOÇ. DR. ABDULLAH YILDIZ
DOÇ. DR. YENER KOÇ
DOÇ. DR. MURAT MÜSLÜMANOĞLU
DOÇ. DR.ADEM YILMAZ
DOÇ. DR. JÜLİDE ÖNCÜ
DOÇ. DR. BERİL DOĞU
DOÇ. DR. ESRA SÖZEN
DOÇ. DR. İRFAN ÇELEBİ

ŞÜKRANLARIMIZLA…
UZ. DR. AYŞEGÜL GENǒE VEDA TÖRENİ

FOTO GALERİ için tıklayın

Başhekim yardımcımız Uz. Dr. Ayşegül Genç'e görevinden ayrılması nedeniyle Hastane Yöneticiliğimiz bünyesinde veda töreni düzenlendi. Törende hastane yöneticimiz Doç. Dr. H. Sinan Uslu tarafından Ayşegül Genç'e plaket sunuldu ve hizmetleri dolayısı ile teşekkür edildi. Değerli Ayşegül hocamıza yeni görev yerinde başarılar ve mutluluklar diliyoruz…
GÖZ HASTALIKLARI KLİNİĞİ'MİZİN BAŞARISI

Hastanemiz “Göz Hastalıkları Kliniği” erken yaşlarda başlayıp zamanla görme kaybı ve körlükle sonuçlanan retinitis pigmentosa hastalarında (tavuk karası hastalığı)  Argus II retinal protez uygulanması konusunda Türkiye'de ilk sertifika alan klinik oldu.

Başta değerli Doç. Dr. Dilek Güven hocamız olmak üzere tüm Göz Kliniğini başarılarından ve hastanemiz bilimsel gücüne değerli katkılarından dolayı kutluyor nice başarılarının Hamidiye Etfal ailesi adına artarak devam etmesinin bekliyoruz...

MÜSTEŞARIMIZ SAYIN PROF. DR. EYÜP GÜMÜŞ HASTANEMİZİ ZİYARET ETTİ

FOTO GALERİ için TIKLAYIN

Müsteşarımız Sayın Prof. Dr. Eyüp GÜMÜŞ 19.09.2014 Cuma günü hastanemizi ziyaret ettiler. Prof. Dr. Suat Efe Salonunda Beyoğlu Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterimiz Sayın Uz. Dr. Güven BEKTEMUR, İdari Hizmetler Başkanı Sayın Dr. Aşkın AYVAZ, Mali Hizmetler Başkanımız Sayın Uz. Dr. Mehmet ERBAKAN, Hastanemiz Yöneticileri, Klinik İdari ve Eğitim Sorumlularımız ile Emekli Öğretim Görevlilerimizin de katılımı ile gerçekleşen brifing toplantısında Hastane Yöneticimiz Sayın Doç. Dr. Hasan Sinan USLU tarafından Hastanemizin geçmişi, bugünü ve geleceği hakkında sunum gerçekleştirildi.
DOÇ. DR. ENDER UYSAL'IN BAŞARISI

Radyoloji kliniğimiz Eğitim görevlilerinden Doç. Dr. Ender Uysal “Avrupa Nöroradyoloji Board” sınavlarını geçerek Türkiye'de bu sertifikayı kazanan 2 akademisyenden biri olmuştur.

Değerli hocamızı başarısından dolayı kutlar, büyük ve sıcak Hamidiye Etfal ailemize yürekli katkılarının devamını dileriz.

EMEĞE SAYGI ŞİDDETE SIFIR TOLERANS!

Emeğin tartışmasız en değerli sunumunu yapan sağlık çalışanlarına yönelik şiddet uygulayan karanlık zihniyeti kınıyor ve lanetliyoruz. Hamidiye Etfal ailesinin Çocuk Kliniğinin değerli üyeleri asistan kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.ENFEKSİYON KLİNİĞİMİZDEN SAYIN UZ. DR. DİLEK YILDIZ SEVGİ'NİN BAŞARISI

27 yıldır dünyada HIV/AIDS, Hepatit, ciddi solunum ve kardiyovasküler rahatsızlıklar, metabolik sendrom, kanser ve enflamasyon alanlarında faaliyet gösteren Gilead Fellowship bilimsel destek projesi İLK KEZ Türkiye'de gerçekleştirmiş olup başarı ve destek ödülünü Enfeksiyon Kliniğimizden sayın Uz. Dr. Dilek Yıldız Sevgi ”HIV Enfeksiyonu Derneği, Türkiye'de HIV ile yaşayan hastalarda antiretroviral tedaviye uyum” adlı çalışması ile kazanmıştır. Değerli hocamızı başarısından ve hastanemiz bilimsel gücüne değerli katkısından dolayı kutluyor nice başarılarını sıcak Şişli Hamidiye Etfal ailesi adına bekliyoruz...


1.HEMŞİRELİKTE YENİLİKÇİ YAKLAŞIMLAR PROJE YARIŞMASI TÜRKİYE 1.LİĞİ

T.C. Sağlık Bakanlığı, Türkiye Kamu Hastaneler Kurumu, Sağlık Bakım ve Hasta Hizmetleri Daire Başkanlığının 14 Ağustos 2014 tarihinde gerçekleştirdiği “Hemşirelikte Yenilikçi Yaklaşımlar Sempozyumu” nda 1.HEMŞİRELİKTE YENİLİKÇİ YAKLAŞIMLAR PROJE YARIŞMASI Türkiye 1.liğini Hastanemiz Sağlık Bakım ve Hasta Hizmetleri Müdür Yardımcımız Hem. Yeliz Leblebici BE-BE & SOT  PROJESİ (Koruyucu Bebek Beresi ) adlı çalışması ile kazanmıştır. Yeliz hemşire hanımı büyük başarısı ve sıcak ve büyük ailemiz Hamidiye Etfal'e bilimsel katkısı nedeniyle kutluyor başarılarının artarak devamını diliyoruz.

Doç. Dr. H. Sinan Uslu
Hastane Yöneticisi

ONKOLOJİ MERKEZİMİZ AÇILDI

Foto Galeri için Tıklayın

Hastanemiz bünyesinde son teknoloji cihazlar ile donatılmış ve çok sayıda kanser hastasına hizmet verecek olan Kemoterapi Ünitesi, Birlik içeresindeki tek Toplum Ruh Sağlığı Merkezi (TRSM) ve Aile Hekimliği Polikliniği ile Sigara Bırakma Polikliniklerinin açılışı Genel Sekreterimiz Sayın Uz.Dr. Güven BEKTEMÜR, Şişli Kaymakamı, Beşiktaş Kaymakamı, Birliğimize bağlı hastanelerin yöneticileri ve diğer misafirlerin katılımıyla TRSM binası ile yapılan 3G canlı bağlantı sistemi kullanılarak gerçekleştirildi.
UZ.DR.ŞEBNEM ÖZDOĞAN'IN ULUSLARARASI BAŞARISI

Pediatri Göğüs Hastalıkları Uzmanımız Sayın Uz.Dr.Şebnem Özdoğan Mayıs 2014'te San Diego'da düzenlenen ATS (American thoracic society) kongresinde “Astım tanısı ile İzlenen Çocuklarda Vit D düzeyi ve Solunum Fonksiyon Testi ile İlişkisi” adlı çalışması ile ATS Mecor Araştırma Ödülüne layık görülmüştür. Çalışmanın Hastanemiz Eğitim Planlama Kurulunda maddi olarak desteklenmesi ve sonrasında kazanılan başarı Hastanemiz Kurumsal ve Bilimsel Kimliğinin bir tezahürü olarak gurur vericidir. Değerli hocamızı ve makale yazarlarını kutluyor, çalışmalarına aynı azim ve şevkle devam etmelerini temenni ediyoruz.

Doç.Dr.H.Sinan Uslu
Hastane Yöneticisi
NÖROLOJİ BAŞASİSTANLARIMIZIN BAŞARISI

Nöroloji Kliniği Başasistanlarından Dr. Hülya Ertaşoğlu ve Dr. Zeynep Tanrıverdi İstanbul'da yapılmakta olan EFNS-ENS Joint Congress çerçevesinde Avrupa Nöroloji Bord sınavına girerek başarılı olmuşlardır. Hocalarımızı tüm hastanemiz çalışanları adına kutlar başarılarının Hamidiye Etfal ailesini gururlandırmaya devam etmesini dileriz…

Doç.Dr.H.Sinan Uslu
Hastane Yöneticisi

115.KURULUŞ YILDÖNÜMÜ VE 2.ÇOCUK DOSTLARI SEMPOZYUMU

FOTO GALERİ için tıklayın

Türkiye'nin ilk Çocuk Hastanesi olan, 115 yıllık köklü çınarımız, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanemiz 05 Haziran 2014 Perşembe günü “2. Şişli Hamidiye Etfal Çocuk Dostları Buluşması” ile 115. Kuruluş Yıldönümünü kutladı.
İTÜ ORGAN BAĞIŞI KAMPANYASI

FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYIN

6-7-8 Mayıs 2014 tarihlerinde İstanbul Teknik Üniversitesi'nde yapılan öğrenci şenliklerinde (İTÜFEST-2014) İstanbul Organ Nakli Koordinasyon Merkezi ve hastanemiz Organ Nakli Koordinatörlüğü işbirliği ile ikinci kez “organ bağış standı” açılmış olup, 3 gün boyunca şenlik alanında organ bağış kampanyası yapılmıştır.

Kampanya İTÜ gönüllülük kulübü üyesi öğrencileriyle birlikte yürütüldü. Gönüllülük kulübü öğrencileri tarafından hazırlanan broşürler üniversite içinde dağıtıldı, afişler görünür yerlere asıldı. Olumsuz hava koşullarına rağmen etkinlik oldukça verimli geçti, çok sayıda öğrenci, öğretim görevlisi ve üniversite çalışanı organ bağışında bulundular. Stantta organ bağışının yanında, gelenlere organ nakli koordinatörümüz tarafından organ bağışı hakkında bilgilendirme de yapıldı.

Etkinliğin her türlü organizasyonunu büyük bir özveri ile yürüten İTÜ Gönüllülük Kulübü öğrencileri Ferhat GÜNEŞ, Ozan YILMAZ ve Emre KARASELVİ'YE organ bağışının önemine gösterdikleri duyarlılıktan ve gayretli çalışmalarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
HASTA OKULU MAYIS AYI PROGRAMIMIZ - ÜCRETSİZ EĞİTİMLERİMİZE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR

TARİH : 29.05.2014
YER : ŞİŞLİ HAMİDİYE ETFAL KONFERANS SALONU

13.00-13.30 KANSERLE MÜCADELE - Psikolog Naim EDİZER

13.30-14.00 DİYABET ve ORUÇ - Uz.Dr.Masum CANAT